Murat Eken fan clup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Murat Eken fan clup

Murat Eken Fan Club

KapıAnasayfaÜye OlGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapSohbetonline
Üye ol
Image Hosted by ImageShack.us
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
MENÜ
 Portal
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Mersin Resimleriİddaa Basketbol  Fotogol GazetesiCeza Şarkıları Dinlemurat eken, murat eken fan sitesi, murat eken üyeleri, murat ekenin gayrı resmi web sitesi, murat eken biyografisi, murat eken resimleri, murat eken videoları, murat eken klipleri, murat eken lafları, murat eken fotoğrafları
Anahtar-kelime

İşte Kccnin Casusları röportaj

3 posters
YazarMesaj
Murat Eken
Admin
Murat Eken

İşte Kccnin Casusları röportaj Empty
MesajKonu: İşte Kccnin Casusları röportaj   İşte Kccnin Casusları röportaj Icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 6:26 pm

İşte KKC'nin casusları

Tuğçe Taşkıran
18 yaşında, ekibin en küçüğü. Üniversiteye hazırlanıyor, ekonomi okumak istiyor. Program için seçilmesinde rahat yapısının etkili olduğunu düşünüyor. İlk televizyon deneyimi. Daha önce iki reklam filminde oynadı.

Zeynep Karacan
22 yaşında. Türvak Sinema TV Yapım Yönetim Drama Bölümü mezunu. Dizilerde ve televizyon filmlerinde rol aldı. Geçtiğimiz yıl yayınlanan Beyaz Atlı Prens yarışmasına katıldı. "Maskeli Beşler" ve "Hababam Sınıfı 3,5" filmlerinde oynadı. Ayrıca bir müzik kanalında haftanın altı günü program sunuyor.

Billur Yazgan
20 yaşında. İstanbul Üniversitesi Fars Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde okuyor. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi aldı. "Şöhret" adlı dizide rol alıyor.

Bora Demircioğlu
22 yaşında. Kocaeli Üniversitesi İşletme Bölümü'nde okuyor. Bir arkadaşına eşlik etmek için gittiği Neşe Erberk Model Ajansı'nda arkadaşı değil, kendisi seçildi. Birçok reklam filminde oynadı. KCC ilk televizyon deneyimi. Arkadaşlarının kendisi için Ortadoğu ve Balkanlar'ın en komik insanı dediklerini söylüyor. Ve "Bence ben ünlü olabilirim" diyor.

Haki Biçici
24 yaşında. Mezun olduğu Sakarya Üniversitesi Siyaset Bilimi'nde yüksek lisans yapıyor. Gösteri Sanatları Merkezi oyunculuk bölümünde. Sadri Alışık Kültür Merkezi'nde oyuncu ve eğitmen asistanı. KCC ilk televizyon deneyimi. Kısa film çekiyor. Bu yıl filmi Antalya Film Festivali'nde ilk 12'ye kaldı.

Murat Eken
25 yaşında. Amerika'da üç yıl makine mühendisliği okuduktan sonra okulu bırakıp Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nin yetenek sınavlarına girdi. Şu an MSM tiyatro bölümünde son sınıf öğrencisi. Reklamlarda, dizilerde, kısa filmlerde ve Müjdat Gezen'in ve Haldun Dormen'in yönettiği oyunlarda rol ya da görev aldı. Şu anda "Benim Tatlı Meleğim" adlı oyunda rol alıyor.
https://murateken.hareketforum.net
janset

Lakap : Sarı

MesajKonu: murat eken   İşte Kccnin Casusları röportaj Icon_minitimeSalı Ağus. 12, 2008 11:21 am

13yaşındayım.murat eken seni çok seviyorum.çok yakışıklısın çok karizmatiksin çok komiksin muhteşemsin Very Happy !!!!ama 28yaşındasın Crying or Very sad
büsra_bm

MesajKonu: Geri: İşte Kccnin Casusları röportaj   İşte Kccnin Casusları röportaj Icon_minitimeSalı Ocak 20, 2009 4:47 pm

Murat abicigim bende bu siteye yeni üye oldum. umarim mesajimi okursun. seni cok seviyorum. büsra ablayi ve seni cok basarili buluyorum. Basarilarinizin devamini diliyorum.

İşte Kccnin Casusları röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-